Luksusowe parasole ogrodowe


Połączenie zadbanej, wyszukanej roślinności i wysokiej klasy wyposażenia sprawia, że ogród nie jest tylko zewnętrzną ozdobą bryły domu, ale również praktycznym miejscem letniego relaksu i rozrywki. Aby codziennie cieszyć się latem bez żadnych ograniczeń, warto uzupełnić przydomową scenerię o praktyczny parasol ogrodowy. Parasole ogrodowe z luksusowej linii Platinum to najlepszy dowód na to, że sprzęt o pozornie czysto praktycznej funkcji może być luksusową, wysmakowaną ozdobą przestrzeni. Poznaj kolekcję sprzętu stworzonego przez holenderskich designerów i zapewnij sobie całkowitą niezależność od pogody!

Parasole ogrodowe – jakość zaklęta w pięknej formie

W skład kolekcji stworzonej przez markę Platinum wchodzą parasole ogrodowe, które znacznie różnią się od oferty dostępnej w większości sklepów. Co wyróżnia nasze parasole? Przede wszystkim harmonia między jakością a designem. Holenderscy projektanci postawili sobie za cel stworzenie parasoli, które będą zapewniać pewną ochronę przed niekorzystnym wpływem pogody, a jednocześnie będą podkreślać wszystkie walory nowoczesnych ogrodów. Pełni uznania przyznajemy, że misja zakończyła się sukcesem! Imponujące, duże konstrukcje są trafną odpowiedzią na obowiązujące trendy – minimalistyczna forma, geometryczne kształty i szlachetne, jasne kolory pozwalają stworzyć tuż za progiem domu aranżację dorównującą ekskluzywnym, nadmorskim kurortom.

Innowacyjna konstrukcja dla Twojej wygody

Dopracowany do perfekcji wygląd nie jest jedynym walorem parasoli ogrodowych Platinum. W parze z urzekającą estetyką idzie ponadprzeciętna trwałość materiałów, łatwość obsługi i zaawansowane rozwiązania zwiększające możliwości parasola. Mimo tego, że czasze parasoli mają ogromne rozmiary, cała konstrukcja jest stabilna pomimo działania silnego wiatru. Poszycie z grubego poliestru jest szczelną barierą nie tylko dla żaru lejącego się z nieba, ale również promieniowania UV oraz wilgoci. Dzięki ochronnej warstwie teflonu, kurz i spadające z drzew wilgotne liście nie są żadnym zagrożeniem dla jasnego materiału. Wielopłaszczyznowa regulacja kąta nachylenia czaszy pozwala zacienić każdy, nawet trudnodostępny zakamarek. Na szczególną uwagę zasługują parasole ogrodowe z wbudowanymi po wewnętrznej stronie listwami LED, które subtelnie rozświetlają miejsce wypoczynku po zmroku.