Praktyczne podstawy do parasoli ogrodowych


Tropikalny upał, nieprzyjemne podmuchy wiatru, wiosenna mżawka albo niespodziewany, ulewny deszcz mogą skutecznie pokrzyżować plany na wolne, letnie popołudnie. Pora dokonać niemożliwego i ujarzmić pogodę! Wszystkim tym, którzy pragną pełnymi garściami czerpać z możliwości swojego ogrodu bez względu na aurę, proponujemy niebanalne parasole ogrodowe, które znacznie różnią się od standardowego asortymentu większości sklepów. Aby każdy z dostępnych modeli odsłonił przed Tobą całe spektrum możliwości, warto wzbogacić go o stabilną, ciężką podstawę. Praktyczne podstawy do parasoli to nieodłączny element zestawu, dzięki któremu możesz cieszyć się latem niezależnie od aury!

Podstawy do parasoli ogrodowych – pewność w każdych warunkach

Praktyczne podstawy do parasoli ogrodowych są kompatybilne z parasolami z linii Platinum. Każda baza wykonana jest z wysokiej jakości materiałów – polerowanego grafitu, stali lub włókna szklanego. Dzięki solidnej podstawie o antypoślizgowej strukturze ściśle przylegającej do podłoża i odpowiedniemu wyważeniu, stelaż parasola utrzymuje idealny pion oraz nie obraca się nawet na mocnym, porywistym wietrze. Na niewielkich przestrzeniach doskonale sprawdzą się podstawy typu in-ground, do których montażu nie musisz używać betonu. W kolekcji znajdują się również podstawy do parasoli ze skrętnymi kółkami pozwalającymi na bezwysiłkowe przemieszczanie ciężkiej konstrukcji w dowolne miejsce.

Dlaczego Platinum?

Wyposażenie ogrodowe musi nieustannie mierzyć się z przeciwnościami – intensywne promieniowanie UV, skrajne temperatury oraz opady deszczu i śniegu mają niszczycielski wpływ na sprzęt i meble ogrodowe. Aby stworzyć tuż za progiem domu praktyczną i piękną strefę relaksu, nie warto iść na kompromisy. Holenderscy specjaliści stworzyli markę, która wyznacza zupełnie nowy poziom na rynku wyposażenia outdoorowego. Materiały najwyższej klasy, efektowny design i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że parasole i podstawy do parasoli ogrodowych Platinum nie mają dla siebie konkurencji. Rozpościerając nad kącikiem kawowym dużą, imponującą czaszę, zapewniasz sobie nie tylko skuteczną ochronę przed męczącym upałem, promieniowaniem UV i wilgocią, ale również kształtujesz piękną przestrzeń w prawdziwie luksusowym stylu.